Aktuality

Členská schůze 10.5.2024

23.4.2024
Pozvánka na členskou schůzi zde ..více

Členská schůze 23.10.2023

5.10.2023
Pozvánka na členskou schůzi zde ..více


O firmě


BRAMKO SEMICE - TRADICE OD ROKU 1992

Společnost Družstvo BRAMKO CZ byla založena teprve v roce 2006, ale historie sahá až k roku 1992, kdy se firma Pavel Pokorný - BRAMKO specializovala na pěstování polní zeleniny a brambor. Začala s pěstováním brambor, cibule a květáku na rozloze 30 ha. O svůj odbyt se starala sama bez přispění jiných organizací.

V současné době se o  prodej veškeré vypěstované zeleniny stará odbytová organizace Družstvo BRAMKO CZ. Tuto firmu vlastní výrobní firmy Pavel Pokorný – BRAMKO, Agáta spol. s.r.o., Bramko s.r.o., J+N Semice s.r.o. a Bruinsma Czech s.r.o a Strudo. Tyto firmy obhospodařují plochy o výměře cca 2 500 ha.

U NÁS SI VYBERE KAŽDÝ

Vstupem do obchodních řetězců v roce 1999 se změnila i výrobní strategie, která je nyní zaměřena na úpravu a balení brambor a i zeleniny pro koncové zákazníky.

V současnosti máme uzavřeny smlouvy se všemi velkými obchodními řetězci v ČR i SR, jejichž logistická centra denně zásobujeme.

Kromě obchodních řetězců denně dodáváme zboží i našim velkoobchodním zákazníkům nejen do celé České republiky, ale i do zahraničí.

Od roku 2003 exportujeme velké množství produktů k přímým i nepřímým spotřebitelům do okolních zemí (Německo, Polsko, Holandsko, Maďarsko, Švédsko, Litva, Itálie, Francie,…).

KVALITNÍ LOGISTIKA

Družstvo BRAMKO CZ (dále jen BRAMKO) disponuje výborně organizovanou dopravní kapacitou. Její produkty rozváží denně 40 - 50 nákladních vozidel od 3 tun do 24 tun tonáže. Kromě centrálních distribučních center v okolí Prahy zásobuje Bramko každý den i velkoobchodní zelinářské sklady do vzdálenosti až 800 km. Ročně rozvezeme okolo 100 000 tun produktů této firmy ke svým zákazníkům.

CTÍME MODERNÍ TECHNOLOGIE

Na zemědělské ploše se využívají nejmodernější pěstitelské i sklizňové technologie. Drtivá většina obhospodařovaných ploch je pod závlahovým systémem. Připravujeme nasazení traktorů řízených GPS.

Všechny objekty jsou vybaveny automatickými systémy řízení atmosféry. Distribuční sklady jsou vybaveny moderními zchlazovacími systémy a počítačovými systémy na kontrolu a evidenci zboží. Způsoby zpracování zeleniny a brambor se řídí aktuálními požadavky a potřebami našich koncových zákazníků. Jen díky použití nejmodernějších posklizňových technologií jsme schopni zajistit tu nejlepší kvalitu pro naše zákazníky.

Tuto kvalitu potvrzuje i získání certifikátů GLOBALGAP, HACCP a osvědčení IPZ.

ČERSTVÉ PRODUKTY KAŽDÝ DEN

Na doplnění sortimentu a uspokojení potřeb odběratelů vykupuje BRAMKO zeleninu nejen od okolních i vzdálenějších pěstitelů z ČR, ale i od zahraničních dodavatelů. Z těchto důvodů jsme schopni zásobovat některými komoditami své zákazníky 365 dní v roce. K zajištění potřeb odběratelů slouží i skladovací kapacity chladících boxů na 8000 tun zboží a sklady pro brambory a cibuli na 17000 tun.

STABILNÍ DOMÁCÍ SPOLEČNOST

Od roku 1992 jsme získali mnoho cenných zkušeností a stali se uznávanou a stabilní společností. Naše nabídka produktů je opravdu komplexní, o čemž se konečně můžete přesvědčit v naší nabídce na těchto stránkách. Věříme, že vás tato nabídka zaujme, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Snažíme se skutečně vyjít vstříc každému novému zákazníkovi.